Co ożywi Twoje wnętrze? | jowitakonieczny | e-blogi.pl
Blog jowitakonieczny
Co ożywi Twoje wnętrze? 2015-05-07

Dzisiaj podpowiadam, w jakie dodatki wyposażyć swoje wnętrze, by nieco zmienić jego charakter i nadać mu inne oblicze. Nie ma znaczenia, czy mieszkanie jest nasze, czy wynajmowane – to, na czym nam zależy, to żebyśmy dobrze się w nim czuli. Niekiedy jednak nie jesteśmy w stanie wprowadzić większej ingerencji, zatem nie pozostaje nam nic innego, jak parę gadżetów.


Ład pomogą wprowadzić Ci różne kolorowe pudełka czy skrzynie. Dzięki nim wszystko znajdzie swoje miejsce, a Ty zyskasz ładny wygląd pokoju. Pudełka można podpisać, więc nie będziemy musieli już niczego szukać.Bardzo  modne jest ostatnio tworzenie ogródków na parapecie. Parę doniczek z ziołami z pewnością doda uroku i zapachów. Kolorowe doniczki ładnie wyglądają także na stole w części jadalnej. 
Nie zapomnij także o klimatycznym świetle! Choć teraz dni są dłuższe, na pewno warto zadbać o odpowiednie oświetlenie w pokoju. Mrok i ciemności nie poprawią nam humoru, a już na pewno nie dodadzą życia. Różne węże led wstawione np. pod biurkiem oświetlą tajemnicze zakamarki, wprowadzając w pokoju przytulny klimat. 


 Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]